- -36,82 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Система против хлъзгане, Индикаторна светлина, Премахващи се плочи, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа, Бездимна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Материал повърхност за готвене | Керамика |
| Височина | 40 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дълбочина | 40.5 cm |
| Мощност | 1760 W |
| Температурен спектър на потока | 0 - 260 °С |
| Гаранция | 2 години |