- -36,82 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντιολισθητικό σύστημα, Λυχνία ένδειξης, Αφαιρούμενες πλάκες, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа, Бездимна |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Κεραμικό |
| Υψος | 40 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Βάθος | 40.5 cm |
| Εξουσία | 1760 W |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 260 °C |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |