- -36,82 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Sistem anti-alunecare, Indicator luminos, Eliminarea plăcilor, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа, Бездимна |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Material de suprafata de gatit | Ceramică |
| Inaltime | 40 cm |
| Latime | 28 cm |
| Adancime | 40.5 cm |
| Putere | 1760 W |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 260 °C |
| Garantie | 2 ani |