- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Индикаторна светлина, Подвижни елементи |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 51.5 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Мощност | 1200 W |
| Гаранция | 24 месеца |