- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Indicator luminos, Amovibil |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 51.5 cm |
| Adancime | 24 cm |
| Putere | 1200 W |
| Garantie | 24 luni |