- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Λυχνία ένδειξης, Κινητά στοιχεία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 51.5 cm |
| Βάθος | 24 cm |
| Εξουσία | 1200 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |