- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 430x230 |
| Материал повърхност за готвене | Неръждаема стомана |
| Височина | 26.2 cm |
| Ширина | 53.8 cm |
| Дълбочина | 24.5 cm |
| Мощност | 2000 W |
| Гаранция | 24 месеца |