- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 430x230 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 26.2 cm |
| Πλάτος | 53.8 cm |
| Βάθος | 24.5 cm |
| Εξουσία | 2000 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |