- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 430x230 |
| Material de suprafata de gatit | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 26.2 cm |
| Latime | 53.8 cm |
| Adancime | 24.5 cm |
| Putere | 2000 W |
| Garantie | 24 luni |