- -13,29 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, Индикаторна светлина, Крачета против приплъзване |
| Тип скара | Бездимна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Мощност | 1600 W |
| Гаранция | 24 месеца |