- -13,29 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικά πόδια |
| Тип скара | Бездимна |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 39 cm |
| Βάθος | 29 cm |
| Εξουσία | 1600 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |