- -13,29 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Indicator luminos, Picioare anti-alunecare |
| Тип скара | Бездимна |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 39 cm |
| Adancime | 29 cm |
| Putere | 1600 W |
| Garantie | 24 luni |