- -8,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 230 x 140.5 mm |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий, Керамика |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Дълбочина | 21.5 cm |
| Дължина на кабела | 75 cm |
| Тегло | 1.25 Kg |
| Мощност | 850 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |