- -8,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 230 x 140.5 mm |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu, Ceramică |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Adancime | 21.5 cm |
| Lungimea cablului | 75 cm |
| Greutate | 1.25 Kg |
| Putere | 850 W |
| Niveluri de putere | 1 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garantie | 24 luni |