- -8,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 230 x 140.5 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο, Κεραμικό |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Βάθος | 21.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 75 cm |
| Βάρος | 1.25 Kg |
| Εξουσία | 850 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |