- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Студени при допир ръкохватки, Индикаторна светлина, Премахващи се плочи, Подвижни елементи, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Таймер |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 247 x 470 mm |
| Материал повърхност за готвене | Керамика |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дълбочина | 53 cm |
| Дължина на кабела | 0.91 m |
| Тегло | 10.5 Kg |
| Мощност | 1800 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Температурен спектър на потока | 120°C - 260°C |
| Гаранция | 24 месеца |