- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Λυχνία ένδειξης, Αφαιρούμενες πλάκες, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 247 x 470 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Κεραμικό |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 39 cm |
| Βάθος | 53 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.91 m |
| Βάρος | 10.5 Kg |
| Εξουσία | 1800 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 120°C - 260°C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |