- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator luminos, Eliminarea plăcilor, Amovibil, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Temporizator |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 247 x 470 mm |
| Material de suprafata de gatit | Ceramică |
| Inaltime | 15 cm |
| Latime | 39 cm |
| Adancime | 53 cm |
| Lungimea cablului | 0.91 m |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Spectrul temperaturii de tur | 120°C - 260°C |
| Garantie | 24 luni |