- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Функции | Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, Премахващи се плочи, Защита против прегряване, Отделение за съхранение на аксесаори |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 500 x 300 mm |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 63.5 cm |
| Дълбочина | 38 cm |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Тегло | 4 Kg |
| Мощност | 2300 W |
| Нива на мощност | 6 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Температурен спектър на потока | 90-240°C |
| Гаранция | 24 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |