- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Αφαιρούμενες πλάκες, Προστασία από υπερθέρμανση, Отделение за съхранение на аксесаори |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 500 x 300 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 63.5 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Βάρος | 4 Kg |
| Εξουσία | 2300 W |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 90-240°C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |