- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Eliminarea plăcilor, Protecție împotriva supraîncălzirii, Accesorii Compartiment de depozitare |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 500 x 300 mm |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 63.5 cm |
| Adancime | 38 cm |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Greutate | 4 Kg |
| Putere | 2300 W |
| Niveluri de putere | 6 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Spectrul temperaturii de tur | 90-240°C |
| Garantie | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |