(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Подвижен съд за мазнина / течности, Система против хлъзгане, Подвижни елементи, Бързо загряване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Мощност | 800 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Гаранция | 24 месеца |