(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντιολισθητικό σύστημα, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 23 cm |
| Εξουσία | 800 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |