(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal |
| Culoare | Argint |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Sistem anti-alunecare, Amovibil, Încălzire, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 15 cm |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 23 cm |
| Putere | 800 W |
| Niveluri de putere | 1 |
| Garantie | 24 luni |