- -9,20 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Система против хлъзгане, LED индикатор, Подвижни елементи, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Материал повърхност за готвене | Метал |
| Височина | 6.5 cm, 6.5 cm |
| Дълбочина | 35.5 cm, 35.5 cm |
| Тегло | 2.14 m, 2.14 m |
| Гаранция | 24 месеца |