- -9,20 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντιολισθητικό σύστημα, Ένδειξη LED, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Μέταλλο |
| Υψος | 6.5 cm, 6.5 cm |
| Βάθος | 35.5 cm, 35.5 cm |
| Βάρος | 2.14 m, 2.14 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |