- -9,20 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal, Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Sistem anti-alunecare, Indicator LED, Amovibil, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Material de suprafata de gatit | Metal |
| Inaltime | 6.5 cm, 6.5 cm |
| Adancime | 35.5 cm, 35.5 cm |
| Greutate | 2.14 m, 2.14 m |
| Garantie | 24 luni |