- -15,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Епилатори |
|
| Цвят | Бял, Златист |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип функциониране | Остриета |
| Функции | Нежна грижа |
| Степен скорости | 1 |
| Тип продукт | Епилатор |
| Комплект | Да |
| Част от тялото | Тяло |
| Използване за | Епилация, Бръснене |
| Употреба | Суха кожа, Влажна кожа |
| Тип употреба | Домашна |
| Начин на работа | Без кабел |
| Брой IPL импулси | 1 |
| Височина | 2.1 cm |
| Ширина | 3.4 cm |
| Дължина | 13.5 cm |
| Тегло | 0.05 Kg |
| Мощност | 3 W |
| Автономия на акумулатора до | 30 min |
| Време за зареждане | 8 H |
| Капацитет батерия | 2x 600 mA Ni-Mh |
| Гаранция | 24 месеца |