- -15,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Епилатори |
|
| Culoare | Alb, De aur |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip functionare | Lame |
| Functii | Îngrijire blândă |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip produs | Epilator |
| Set | DA |
| Zona corporala | Corp |
| Destinat pentru | Epilare, Bărbierit |
| Utilizare | Piele uscata, Piele umedă |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip operare | Nici un cablu |
| Numar impulsuri IPL | 1 |
| Inaltime | 2.1 cm |
| Latime | 3.4 cm |
| Lungime | 13.5 cm |
| Greutate | 0.05 Kg |
| Putere | 3 W |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Timp incarcare | 8 H |
| Capacitate acumulator | 2x 600 mA Ni-Mh |
| Garanție | 24 luni |