- -15,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Епилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Χρυσό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος λειτουργίας | Λεπίδες |
| Λειτουργίες | Нежна грижа |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή αποτρίχωσης |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Χρησιμοποιήστε για | Αποτρίχωση, Ξύρισμα |
| Χρήση | Ξηρό δέρμα, Υγρό δέρμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Τρόπος εργασίας | Χωρίς καλώδιο |
| Αριθμός παλμών IPL | 1 |
| Υψος | 2.1 cm |
| Πλάτος | 3.4 cm |
| Μήκος | 13.5 cm |
| Βάρος | 0.05 Kg |
| Εξουσία | 3 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 30 min |
| Χρόνος φόρτισης | 8 H |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2x 600 mA Ni-Mh |
| Εγγύηση | 24 μήνες |