- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Епилатори |
|
| Цвят | Бял, Лилав |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип функциониране | Остриета |
| Функции | Wet&Dry, Водоустойчивост, Ергономичен дизайн, Нежна грижа, Светещ индикатор |
| Степен скорости | 2 |
| Тип продукт | Епилатор |
| Комплект | Да |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Ръце, Подмишница |
| Използване за | Епилация, Бръснене |
| Употреба | Суха кожа, Влажна кожа |
| Тип употреба | Домашна |
| Начин на работа | Без кабел |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 3 cm |
| Дължина | 16.5 cm |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Време за зареждане | 90 min |
| Гаранция | 24 месеца |