- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Епилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μωβ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος λειτουργίας | Λεπίδες |
| Λειτουργίες | Wet&Dry, Αδιάβροχο, Εργονομικός σχεδιασμός, Нежна грижа, Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή αποτρίχωσης |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Χέρια, Μασχάλη |
| Χρησιμοποιήστε για | Αποτρίχωση, Ξύρισμα |
| Χρήση | Ξηρό δέρμα, Υγρό δέρμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Τρόπος εργασίας | Χωρίς καλώδιο |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 3 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χρόνος φόρτισης | 90 min |
| Εγγύηση | 24 μήνες |