- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Епилатори |
|
| Culoare | Alb, Violet |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip functionare | Lame |
| Functii | Wet&Dry, Rezistenta la apa, Design ergonomic, Îngrijire blândă, Indicator strălucitor |
| Trepte de viteza | 2 |
| Tip produs | Epilator |
| Set | DA |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Mâini, Incizie |
| Destinat pentru | Epilare, Bărbierit |
| Utilizare | Piele uscata, Piele umedă |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip operare | Nici un cablu |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 3 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Timp incarcare | 90 min |
| Garanție | 24 luni |