- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Функция Пара, Защита против прегряване |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо |
| Система за мляко | Ръчна |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Мощност | 1100 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.2 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 35.2 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дълбочина | 37.2 cm |
| Тегло | 4.1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |