- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Λειτουργία ατμού, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Εξουσία | 1100 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.2 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 35.2 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 37.2 cm |
| Βάρος | 4.1 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |