- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | LCD |
| Culoare | Inox |
| Functii | Funcția de aburi, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.2 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 35.2 cm |
| Latime | 22 cm |
| Adancime | 37.2 cm |
| Greutate | 4.1 Kg |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai |