- -178,95 €
- Изчерпано

- Мощност на кафемашината: 2672 W
- Мощност при смилане на кафе: 150 W
- Прозрачен, отделящ се резервоар за вода
- Демонтираща се тава за отцеждане
- Лесно почистване
- Обем на резервоара за вода: 2 литра
- Налягане: 19 bar
- Поставяне и изваждане на капсулата ръчно
- Дюза за пара за разпенване на мляко за приготвяне на капучино
- Бързо и лесно приготвяне на еспресо и капучино
- Държачът за мляно кафе получава прясно смляно кафе
- Вградена кафемелачка със стоманени ножове
- Автоматично изключване
- Размери:
Височина: 39 см
Ширина: 31 см
Дълбочина: 40.5 см
- Механичен контрол с бутони
- Бутон за включване/изключване
- Бутон за смилане на кафе
- Бутон за стартиране приготвяне на кафето
- Бутон за избор дължината на приготвеното кафе
- Бутон за пара
- Бутон за топла вода
- 5 различни адаптера, подходящи за 8 вида кафе
Долче густо (Dolce gusto)* + Cappuccino
Неспресо (Nespresso)* съвместим с (LOR и Jacobs малки капсули)
Lavazza blue* съвместим с (Tchibo Cafissimo)
Мляно кафе
ESE 44мм Coffee pod
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V ~, 50 / 60 Hz
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност на кафемашината: 2672 W
- Мощност при смилане на кафе: 150 W
- Прозрачен, отделящ се резервоар за вода
- Демонтираща се тава за отцеждане
- Лесно почистване
- Обем на резервоара за вода: 2 литра
- Налягане: 19 bar
- Поставяне и изваждане на капсулата ръчно
- Дюза за пара за разпенване на мляко за приготвяне на капучино
- Бързо и лесно приготвяне на еспресо и капучино
- Държачът за мляно кафе получава прясно смляно кафе
- Вградена кафемелачка със стоманени ножове
- Автоматично изключване
- Размери:
Височина: 39 см
Ширина: 31 см
Дълбочина: 40.5 см
- Механичен контрол с бутони
- Бутон за включване/изключване
- Бутон за смилане на кафе
- Бутон за стартиране приготвяне на кафето
- Бутон за избор дължината на приготвеното кафе
- Бутон за пара
- Бутон за топла вода
- 5 различни адаптера, подходящи за 8 вида кафе
Долче густо (Dolce gusto)* + Cappuccino
Неспресо (Nespresso)* съвместим с (LOR и Jacobs малки капсули)
Lavazza blue* съвместим с (Tchibo Cafissimo)
Мляно кафе
ESE 44мм Coffee pod
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V ~, 50 / 60 Hz
- Цвят: Черен
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина, Функция Пара, Части подходящи за съдомиялна, Подвижен контейтер за мляко, Бързо загряване, Регулируема дръжка за чаша |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 7 |
| Тип | Автоматична, С капсули |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Капучино |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 2672 W |
| Нива на мощност | 7 |
| Капацитет на воден резервоар | 2 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Дълбочина | 40.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули |