- -178,95 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης, Λειτουργία ατμού, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Подвижен контейтер за мляко, Γρήγορη θέρμανση, Регулируема дръжка за чаша |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 7 |
| Ενα είδος | Αυτόματη, Με κάψουλες |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 2672 W |
| Επίπεδα ισχύος | 7 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 39 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Βάθος | 40.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |