- -178,95 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Indicator luminos, Funcția de aburi, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Container de lapte mobil, Încălzire, Mânerul cupei reglabile |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 7 |
| Tip | Automat, Capsulă |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 2672 W |
| Trepte putere | 7 |
| Capacitate rezervor apa | 2 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 39 cm |
| Latime | 31 cm |
| Adancime | 40.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |