- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал мелачка | Стомана |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс, Метал |
| Цвят | Сив, Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.080 l |
| Налягане на помпата | 18 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 12 g |
| Височина | 12.5 cm |
| Ширина | 7.1 cm |
| Дълбочина | 6 cm |
| Захранване | Мляно |