- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Μικρό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox, Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.080 l |
| Πίεση αντλίας | 18 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 12 g |
| Υψος | 12.5 cm |
| Πλάτος | 7.1 cm |
| Βάθος | 6 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |