- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material rasnita | Oţel |
| Material carcasa | Plastic, Inox, Metal |
| Culoare | Gri, Negru |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 0 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.080 l |
| Presiune pompa | 18 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 12 g |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Latime | 7.1 cm |
| Adancime | 6 cm |
| Tip alimentare | Tocmai |