- -33,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули, Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1350 W |
| Налягане на помпата | 20 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 1.5 l |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 25.4 cm |
| Дълбочина | 33.2 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули |