- -33,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă, Manual |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1350 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 1.5 l |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 25.4 cm |
| Adancime | 33.2 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |