- -33,79 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες, Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1350 W |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 1.5 l |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 25.4 cm |
| Βάθος | 33.2 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |