- -178,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Черен |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Индикатор за ниво на кафе на зърна |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 15 |
| Мощност | 1350 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.5 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 39.1 cm |
| Ширина | 25.5 cm |
| Дълбочина | 48.1 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | На зърна |