- -178,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Ένδειξη στάθμης κόκκων καφέ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 15 |
| Εξουσία | 1350 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.5 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 39.1 cm |
| Πλάτος | 25.5 cm |
| Βάθος | 48.1 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |