- -178,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Culoare | Negru |
| Functii | Indicatorul nivelului apei, Un indicator de nivel de cereale |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 15 |
| Putere | 1350 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 39.1 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Adancime | 48.1 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Cereale |