
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Еспресо макиато |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Мощност | 1600 W |
| Капацитет на воден резервоар | 2 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 220 g |
| Височина | 39.5 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Тегло | 7.63 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Капсули, На зърна, Дози |