
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Espresso makiato |
| Numar produse preparate | 2 |
| Putere | 1600 W |
| Capacitate rezervor apa | 2 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 220 g |
| Inaltime | 39.5 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Greutate | 7.63 Kg |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Capsule, Cereale, Doze |